Sporáky RM Gastro. Přinášíme vaření do vaší kuchyně.

Sporáky RM Gastro. Přinášíme vaření do vaší kuchyně.

Sporák, nebo varná deska je jednou z nejdůležitějších součástí kuchyně. V kuchyni totiž v převážné většině případů vzniká jídlo vařením. A kde by bylo vaření bez kvalitního a vysoce výkonného sporáku od jedné z nejlepších značek na českém a zahraničním trhu? Značka RM Gastro se pyšní vždy kvalitním zpracováním svých výrobků. Nikde nic nepřečnívá, vše sedí jak má. Jejich výrobky mají velice profesionální vzhled a jsou to mnohdy opravdu výjimečné a jedinečné kusy. Sporáky profi od RM Gastro jsou opravdu na první pohled zvláštní. V celkovém konceptu s podkladovým stolem však budí elegantní dojem. Hodí se především do menších prostor protože se dají položit na jakýkoli stůl. Jedná se většinou o varné desky, které jsou vyvýšené tak, aby se na ně jednoduše vlezli knoflíky na regulaci teploty plotýnky. Sporáky se prodávají buď samostatně a nebo přímo i s podkladem. Pokud si koupíte pouze sporák (respektive varnou desku), tak je nutné ji na něco položit. Díky této jedinečnosti se jednoduše stanou RM sporáky gastro zařízením číslo jedna ve vaší kuchyni.

Do jaké kuchyně jsou ale sporáky RM Gastro určeny.

Tyto sporáky se hodí do jakékoli kuchyně. RM Gastro nevyrábí jenom varné desky ale i sporáky, přímo s podkladem. Pod nimi může také sídlit jakékoli vybavení. Mají v sortimentu malé dvouplotýnkové vařiče ale i obrovské šeti až osmi plotýnkové varné desky. Tyto desky bývají většinou na nerezovém podkladu, ve kterém je ukryta skříňka na kuchyňské vybavení a šuplíky na vařečky a naběračky. Jejich sporáky tedy využijete jak v malých bistrech, tak i v profesionálních restauračních nebo hotelových kuchyních. Tato multifunkčnost dělá RM gastro sporáky profi vybavením do jakékoli kuchyně. 

RM Gastro nevyrábí jenom sporáky. Mají široký výběr elektrických a plynových spotřebičů. Ať uš se bavíme o sporácích, fritézách, speciálních plochých grilech v mnoha velikostech a počtu stanovišť, jejich nerezové zpracování a velmi elegantní design spolu s jejich užitečností, vnese život do vaší kuchyně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *